Kim jesteśmy?

Cognifide to zespół ekspertów, który od 2005 roku zapewnia swoim klientom najlepsze rozwiązania z zakresu technologii marketingowych. Nasze siedziby to: Londyn, Poznań, Bydgoszcz i Nowy Jork. Pracujemy dla marek, znanych na całym świecie: Ford, Lincoln, Unilever, Virgin Media, GSK czy Telegraph Media Group. W kwietniu 2014 dołączyliśmy do grupy WPP, globalnego holdingu komunikacji marketingowej.

Jak łączymy marketing z technologią?

Po prostu: tworzymy zaawansowane platformy marketingowe, oparte o systemy zarządzania treścią (CMS - Content Management Systems). Dzięki kompleksowemu podejściu, pozwalamy naszym klientom na swobodne, szybkie i skuteczne prowadzenie działań marketingowych przy użyciu wielu cyfrowych kanałów komunikacji. Przy budowaniu platform korzystamy z technologii Java i .NET. oraz produktów tak znanych na świecie firm jak Sitecore i Adobe.

Chcesz wiedzieć więcej?

Feel good @ Cognifide! to dewiza całego zespołu pasjonatów, który tworzą zarówno doświadczeni programiści, jak i osoby rozpoczynające swoją karierę. Budujemy świetną atmosferę nie tylko w biurze, ale także w lokalnym środowisku informatycznym, wspierając - przy udziale firmy - poznańskie uczelnie, meet-upy oraz branżowe eventy. Organizujemy staże i praktyki oraz warsztaty i wykłady dla studentów. Wspieraliśmy już GeeCON, 33rd Degree, TestingCup, DevCrowd, Devoxx4Kids oraz Rails Girls i takie grupy zainteresowań, jak: Frontownia, AWS Group, JUG, meet.js, Poznańska Grupa .NET, PTaQ Group czy Toastmasters. Działamy też poza branżą, angażując się w takie akcje, jak Project Shoebox, Meet GO with Cognifide, warsztaty dla uczniów i studentów, a także naukę programowania dla dzieci i wiele innych.