There are currently no live job opportunities but please come back soon to see if there is a role that suits you or send us your CV below.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Napisz do nas na jobs-pl@cognifide.com.
Benefity
Dla nas to oczywiste – wspieramy się i wspólnie tworzymy pozytywną i energetyczną atmosferę. Zachowujemy równowagę pomiędzy pracą, realizacją pasji i dobrą zabawą.

Odkrywaj świat z Cognifide

Jesteśmy międzynarodową firmą, a nasze zespoły działają na całym świecie. Dołączając do nas zyskujesz możliwość zdobywania doświadczeń w wielu krajach i kulturach. Sprawdź, gdzie znajdują się biura Cognifide i w jakich miejscach pracujemy wspólnie z klientami.

Proces rekrutacyjny

 • Chcesz z nami pracować? Wyślij CV!

  Daj się poznać: krótkie CV z informacją o Twoich umiejętnościach i dotychczasowych projektach wyślij na jobs-pl@cognifide.com. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu tygodnia.
 • Zadanie techniczne

  Pokaż co potrafisz! Wysyłamy Ci zadanie domowe, a Ty w ciągu 5 dni przygotuj rozwiązanie, które nas zachwyci.
 • Technical Interview

  To spotkanie z doświadczonymi przedstawicielami naszych Praktyk. W trakcie merytorycznej rozmowy sprawdzą Twoją wiedzę i umiejętności, a Ty dowiesz się więcej o naszych projektach i sposobie pracy.
 • Company Interview

  Zbliżamy się do finału. Podczas tego spotkania porozmawiasz z osobą z Działu HR oraz szefem odpowiedniej Praktyki
 • Odpowiedź

  Masz wiadomość! W ciągu dwóch tygodni dostaniesz od nas odpowiedź. Jeśli do siebie pasujemy, spotkamy się niebawem w Cognifide. Nie poddawaj się, jeżeli tym razem nie dołączysz do naszego zespołu. Poproś nas o feedback, a wskażemy Ci obszary do rozwoju.Do zobaczenia!
 • Program Induction

  Początek Twojej pracy to cykl warsztatów i prezentacji. Dwa pierwsze tygodnie pozwolą Ci poczuć naszą atmosferę, zobaczyć, jak działamy i poznać nasze narzędzia. A potem będzie jeszcze lepiej!

Poznan

Development Center
Cognifide Polska
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznan
Poland
Tel. +48 (61) 843 3041
Fax. +48 (61) 843 3023
Email: info@cognifide.com
Cognifide offices Where we work London ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.