Staże dla studentów i absolwentów

Frink_Cognifide_2016_HeaderImages_0114

Cognifide Digital Academy

W naszym londyńskim biurze prowadzimy roczny program stażowy, noszący nazwę Digital Academy. Dołączając do niego otrzymasz miano Digital Ninja. Razem z Twoim opiekunem merytorycznym będziesz wspierać klientów w wyborze rozwiązań biznesowych, najlepiej dopasowanych do ich oczekiwań.

Szkolenie

Pierwsze dwa miesiące spędzasz na nauce podstaw i ugruntowaniu wiedzy merytorycznej. Poznajesz również narzędzia, dzięki którym możesz rozwijać swoje umiejętności z zakresu analityki biznesowej.
cognifide_s_79

Program rotacyjny

Kolejne miesiące to nauka poprzez pracę. Poznajesz w praktyce różne obszary działania firmy i dowiadujesz się więcej na temat branży nowych technologii.
interns-5

Współpraca z klientami

Rola Digital Ninja to nie tylko praca w biurze. W piątym miesiącu stażu jesteś gotowy, żeby uczestniczyć w spotkaniach z klientami i wspierać nas w proponowaniu najlepszych rozwiązań.
interns-4

Zakończenie

Ukończenie Digital Academy oznacza, że stajesz się w pełni gotowy do pracy przy projektach biznesowych. Masz też szansę, aby jako Junior Business Analyst dołączyć do zespołu Cognifide.
interns-1

Poznań

Cognifide Career Start Up

Career Start Up to nasz program stażowy w biurze w Poznaniu. W jego trakcie masz okazję pracować z najlepszymi specjalistami w branży IT. Praca w jednej z naszych technicznych Praktyk umożliwi Ci zdobycie unikalnej wiedzy i umiejętności.

Program Induction

Poznajmy się lepiej! Dwa pierwsze tygodnie to Twój start. Program Induction pozwala Ci poznać nas, nasze produkty i projekty, a także narzędzia, jakich używamy.
interns-6

Nauka i praca

To najbardziej intensywna część Twojego stażu. Pracujesz razem z nami w jednym z projektów i masz możliwość rozwoju swoich umiejętności. Twój mentor i Twój line manager wspomagają Cię na drodze do osiągnięcia celu. Masz szansę rozwinąć swoją wiedzę techniczną oraz umiejętności miękkie poprzez udział w programie wewnętrznych szkoleń.
interns-2

Feedback

Informacja zwrotna to nagroda za zaangażowanie. Podkreślamy Twoje mocne strony i omawiamy dokonania. Dowiesz się, co warto rozwijać, żeby doskonalić zdobyte umiejętności.
interns-7

Koniec… i początek!

Ukończenie Career Start Up oznacza, że rozpoczynasz swoją inżynierską drogę. Możesz zostać z nami na dłużej – wymiar Twojej pracy dopasujemy wspólnie, aby umożliwić Ci pogodzenie jej ze studiami.
interns-7
Dołącz do nas